خانه / پرسشنامه / پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS

پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS

پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS ، توسط خود این دو محقق ساخته شده است. این پرسشنامه از ۱۳ گویه و ۲ خرده مقیاس توانایی در اصلاح رفتار خود (۷ سوال) و حساسیت به رفتار دیگران (۶ سوال) تشکیل شده است که به منظور سنجش نظارت بر خود در محیط های اجتماعی بکار می رود. ازجمله محور  های این پرسشنامه موضوعاتی چون : تغییر ، هدایت و تطبیق رفتار در موقعیت ها و شرایط خاص – توجه و درک احساسات – توجه به ارتباطات در گفت و گو با دیگران و… را می توان اشاره کرد.

نمره گذاری پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS بصورت طیف لیکرت ۶ نقطه ای می باشد. این روش از گزینه های «همواره غلط»، «معمولاً غلط»، «گاهی وقت ها غلط»، «گاهی وقت ها درست»، «معمولاً درست» و «کاملاً درست» تشکیل شه است. البته باید خاطر نشان کرد برای هرکدام از این گزینه ها به ترتیب فوق امتیازات ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ در نظر گرفته می شود.

این پرسشنامه دارای دو بعد توانایی در اصلاح خود و حساسیت به رفتار دیگران می باشد.روایی و پایایی پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS براساس تحقیقات مختلفی تایید شده است که ازجمله آن می توان به پژوهش های جوهانامایر اشاره کرد که بر مبنای آلفای کرونباخ صورت گرفت.

مشخصات پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS:

دستورالعمل اجرا و شیوه نمره گذاری : دارد

تعداد صفحه:۴

نوع فایل:word

روایی و پایایی: دارد

منبع:دارد

جهت دانلود پرسشنامه نظارت بر خود لینوکس و ولف SMS بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

RIAL 30,000 – خرید و دانلود فایل

 

درباره رامین جمشیدی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS-21

پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS-21

پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS-21 ، برای سنجش سازه‌های روانشناختی افسردگی، اضطراب و استرس ساخته ...