خانه / پرسشنامه / پرسشنامه سنجش نگرش به دوره های آموزشی

پرسشنامه سنجش نگرش به دوره های آموزشی

پرسشنامه سنجش نگرش به دوره های آموزشی از ۱۰ گویه تشکیل شده است. نمره گذاری پرسشنامه بصورت طیف لیکرت ۵ نقطه ای می باشد که برای گزینه های «کاملاً مخالفم»، «مخالفم»، «بدون نظر»، «موافقم» و «کاملاً موافقم» به ترتیب امتیازات ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ در نظر گرفته می شود.پیشرفت و بالندگی هر کشور به انسان‌های آن کشور بستگی دارد و نیروی انسانی کارامد و با دانش است که یک جامعه را بالنده و پیشرفته می‌گرداند. تحقق توسعه، نیازمند پرورش نیروی انسانی باکیفیت و باصلاحیت است و پیشرفت همه‌جانبه بدون داشتن انسان‌هایی فرهیخته و متمدن ممکن نیست. فرایند آموزش و بهسازی از فعالیتهای ضروری و پیگیر برای تطبیق نیروی انسانی با شرایط متغیر سازمان و محیط می‌باشد و آموزش، ابزاری است که به وسیله فنون و روشهای مختلف، مدیران را در اداره سازمانها یاری می‌رساند.

ایجاد یک نظام اداری مطلوب و مناسب، تا اندازه زیادی به کمک آموزش و ارتقاء توانمندی‌های نیروی انسانی امکان‌پذیر است.یکی از عوامل اصلی برگزاری دوره های آموزشی توسعه‌ی نیروهای متخصص و کارآمد است و اکثر شرکت‌کنندگان برای یادگیری مباحث و موضوعات جدید در چنین رویدادهایی حضور می‌یابند. بهترین یادگیری زمانی حاصل می‌شود که آموزش در محیطی هیجان برانگیز، درگیرکننده، گروهی و در عین حال جذاب باشد و دوره های آموزشی چنین پتانسیلی را به خوبی فراهم می‌کنند.

با شرکت در دوره های آموزشی مختلف، شما در موقعیت‌های مختلف قرار خواهید گرفت، تخصص به دست خواهید آورد و با افراد مهمی آشنا خواهید شد. همین موارد منجر به افزایش اعتماد به نفس و تغییر طرز فکرتان نسبت به خودتان خواهد شد. البته همه‌ی انسان‌ها در موقعیت‌هایی که برای‌شان مهم است استرس دارند، اما افراد موفق با حضور در موقعیت‌های چالشی مختلف کنترل استرس را تمرین می‌کنند.

 

مشخصات پرسشنامه سنجش نگرش به دوره های آموزشی

روایی و اعتبار :دارد.
روش نمره گذاری و دستور العمل اجرا :دارد
تعداد صفحه:۳
نوع فایل:word

جهت دانلود پرسشنامه سنجش نگرش به دوره های آموزشی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

رایگان – دانلود فایل

درباره مدیریت سایت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

پرسشنامه سبک زندگی کارآمدی وزن کلارک و همکاران WEL

پرسشنامه سبک زندگی کارآمدی وزن کلارک و همکاران WEL

پرسشنامه سبک زندگی کارآمدی وزن کلارک و همکاران WEL توسط کلارک ، آبرامز ، نیایورا ...